DAİB Doğu Anadolu Kariyer Fuarı'nda

DAİB Doğu Anadolu Kariyer Fuarı'nda

Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği (DAİB) Atatürk Üniversitesi’nin bölgedeki paydaş üniversitelerin de desteğiyle, Cumhurbaşkanlığı’nın himayesinde düzenlediği Doğu Anadolu Kariyer Fuarı 2020’de (DAKAF 2020) stant açtı.

Recep Tayyip Erdoğan Fuar ve Kongre Merkezi’nde geniş bir katılımla düzenlenen fuarın açılış töreninin ardından, protokol üyeleri ve ziyaretçiler stantları gezdi. DAİB'in açtığı standa özellikle üniversite öğrencileri ilgi gösterdi. DAİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kamil Polat'ında katıldığı törenden sonra DAİB standına gelen ziyaretçileri ve öğrencileri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kamil Polat ve Genel Sekreter Murat Karapınar ağırladı.

Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği'nin çalışmaları ve Dış Ticaret İşlemleri hakkında bilgi alan üniversite öğrencileri, hayalini kurdukları iş ve kariyer planlarını DAİB  yöneticileriyle paylaşarak bir süre sohbet ettiler.

5-6 Mart tarihlerinde açık kalacak fuarda, bölgedeki üniversitelerde öğrenim gören binlerce üniversite öğrencisi iş ve kariyer imkanlarını araştıracak.


İlgili Görseller