DAİB İHRACAT ŞAMPİYONLARI ÖDÜL TÖRENİ

DAİB İHRACAT ŞAMPİYONLARI ÖDÜL TÖRENİ

DAİB tarafından Iğdır’da düzenlenen İhracat Şampiyonları Ödül Töreni gerçekleştirildi.

Törene Iğdır Valisi Enver ÜNLÜ, Iğdır Belediye Başkanı Yaşar AKKUŞ, Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kamil ARSLAN, DAİB Yönetim Kurulu Başkanı Ethem TANRIVER, DAİB Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda sanayici ve ihracatçı ile resmi kurum yöneticisi katıldı.

DAİB Yönetim Kurulu Başkanı Ethem TANRIVER, törende yaptığı açılış konuşmasında, Her türlü zorluğa karşın yatırıma ve üretmeye devam edip, istihdam oluşturan, yapmış oldukları ihracatla, ülkemize kazandırdıkları dövizle bizleri gururlandıran ihracatçı üyelerimize şükranlarını ileterek;  Türkiye büyüyecek ve gelişecekse; yatırım, üretim ve istihdam sağlanacaksa, bütün bunlar siz değerli üyelerimizin çabalarıyla olacaktır.” ifadesinde bulundu.

Vali Enver  ÜNLÜ, TSO Başkanı Kamil ARSLAN’da konuşmalarında Iğdır’ın üretim ve ihracat kabiliyetine ilişkin değerlendirme yaptı.

 Konuşmaların ardından Vali Enver Ünlü, DAİB Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Tanrıver ve protokol üyeleri tarafından Iğdır'da 2018 yılında en fazla ihracat şampiyonu olan ilk 25 firmaya ödülleri verildi.


İlgili Görseller