Tunus Ticaret Heyeti 20 - 23 Kasım 2023

SİRKÜLER: 2023- 551

Sayın Üyemiz,

- Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.          

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAİB) organizasyonu ile 20 - 23 Kasım 2023 tarihleri arasında Tunus’a yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, Tunus şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Tunus’tan iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

Bahse konu heyetimize başvuru için son tarih 29 Eylül 2023 Cuma günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/tunisia-tunis-2023 internet adresinde yer alan Başvuru Formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firmalarımızdan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 1.000.-USD tahsil edilecektir.

Başvurular Makine ve Aksamları, Demir ve Demir Dışı Metaller, Tekstil ve Hammaddeleri (Pamuk, Pamuk İpliği ve Pamuklu Dokuma Ürünleri) , Hazır Giyim ve Konfeksiyon, Kimyevi Maddeler ve Mamulleri (Plastik, Madeni Yağlar ve Mineral Yakıtlar), Mobilya, Kâğıt ve Orman Ürünleri, Otomotiv Endüstrisi, Elektrik Elektronik, Gıda, Mermer başta olmak üzere tüm sektörlerimize açık olup, heyete katılım, başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği oaib-pr@oaib.org.tr e-posta adresine ulaştırılmasıyla kesinleşecektir.

 

 

Ekler: 1. Heyete İlişkin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar (2 Sayfa)

           2. Tunus Ticaret Heyeti Taslak Programı (1 Sayfa)