Tel Aviv-Kudüs Ticaret Heyeti Tarih Revizyonu Hk.

SİRKÜLER: 2022-029

Sayın Üyemiz,

  • Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonu ile 5-8 Ocak 2022 tarihleri arasında Tel Aviv ve Kudüs’e yönelik bir fiziki ticaret heyeti düzenleneceği, ilgi (b) yazımızda ise bahse konu heyetin ileri bir tarihe ertelendiği bildirilmişti.

Bu defa, Tel Aviv ve Kudüs şehirlerini kapsayacak söz konusu ticaret heyeti 5-8 Mart 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek olup, heyet kapsamında nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Pazar payımızın artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek heyetimiz genel nitelikli olup tüm sektörlerden firmalarımızın katılımına açık olduğu bildirilmektedir.

Bahse konu ticaret heyetimize başvuru ve ödemeler için son tarih 26 Ocak 2022 Çarşamba günü saat 17.00’dir. Heyete ön başvuru için https://delegations.tim.org.tr/event/israel2022/company/register internet bağlantısında yer alan başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması ve organizasyon kapsamındaki B2B eşleştirme, tercümanlık, teknik altyapı& tanıtım giderlerinden oluşan 32.000-TL (business* uçak bileti ile 40.000-TL) tutarındaki katılım bedelinin firmalara bildirilecek kanallar ile ödenmesi ve ödemeye dair banka dekontlarının kemalbatuhanyazici@tim.org.tr ve huseyingok@tim.org.tr e-posta adreslerine gönderilmesi gerektiği belirtilmektedir.

Ek: Tel Aviv-Kudüs Fiziki Ticaret Heyeti Taslak Programı, 5-8 Mart 2022

*Business sınıfı biletler sınırlı sayıda olup, ödeme önceliğine göre değerlendirilecektir.

Ayrıntılı Bilgi:

Kemal Batuhan YAZICI: kemalbatuhanyazici@tim.org.tr , 0212 454 00 90

Hüseyin GÖK: huseyingok@tim.org.tr , 0212 454 07 02