ONLİNE DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME SEMİNERLERİ (1-2 NİSAN 2021)
Ticaret Bakanlığı firmaları temel dış ticaret işlemleri, ihracatta sağlanan devlet destekleri ve potansiyel ihraç pazarları hakkında bilgilendirme amacıyla yurt sathında Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri düzenliyor.

Sayın Üyemiz;

T.C. Ticaret Bakanlığı, TOBB, TİM, OSBÜK koordinasyonunda, DAİB Genel Sekreterliği ev sahipliğinde aşağıda yer alan program çerçevesinde 1-2 Nisan 2021 tarihleri 13.30-16.00 saatleri arasında “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” gerçekleştirilecektir.

On-Line olarak gerçekleşecek seminere katılım ücretsiz olup; seminere katılmak isteyen üyelerimizin 30 Mart 2021 Salı günü mesai saatine kadar https://www.daib.org.tr/others/eFormu adresinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Seminer bitiminde katılımcılara “Katılım Belgesi” verilecektir.

Seminerlere katılımınız hem Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan Devlet Yardımları, Ticaret Bakanlığının güncel online hizmetleri ve günümüz dış ticaretinin en önemli konularında deneyimli uzmanların sunumlarını izleme, bu konularda bilgilerinizi geliştirme ve uygulamada karşılaşılan sorunlara yanıt alma olanağı bulacak olmanız hem de mevcut ihracatınızın geliştirilmesi, yurt dışı pazarlardaki rekabet gücünüzün artırılması ve yeni pazarlara açılımınız açısından önem arz etmektedir.

Kayıt yaptıran üyelerimizin mail adreslerine 31 Mart 2021 tarihinde katılım linki gönderilecektir. Bu sebeple, üyelerimizin mail adreslerini doğru girmeleri önem arz etmektedir.

Bilgileri rica olunur.

                                                                                                                                                                                                                                                    

Detaylı Bilgi için;

Dr. Sinan ATA

Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği

Tel: +90 (442) 2141184 (209)

Eposta: sinanata@daib.org.tr

 

Ekler: Taslak Programı