Nijerya Genel Ticaret Heyeti

SİRKÜLER: 2023- 117

Sayın Üyemiz,

T.C. Ticaret Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) koordinasyonu, Birliğimiz organizasyonu ile 28-31 Mart 2023 tarihleri arasında Nijerya’ya (Lagos) yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir ticaret heyeti gerçekleştirilecek olup, Nijerya’dan iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Bahse konu ticaret heyetimize başvuru için son tarih 1 Mart 2023 Çarşamba günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/nigeria-lagos-2023/company/register linkinde yer alan başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firma bazlı yapılacak ön çalışmanın ardından heyete katılımı uygun görülen katılımcı firmalarımız için, ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, ikili iş görüşmeleri (B2B), heyet kapsamındaki transferler ve tercüman giderlerinden oluşan katılım bedeli 23.000-TL olarak belirlenmiştir.

Eşleştirme çalışması kapsamında ön değerlendirme yapılan ve katılımı uygun görülen firmalarımıza konuya ilişkin bilgilendirme e-posta aracılığıyla yapılacaktır. Ön başvuruları olumlu sonuçlanan firmalarımız için heyete katılımları ödemeye dair banka dekontlarının Genel Sekreterliğimize (sinanata@daib.org.tr) ulaşmasıyla kesinleşecektir.

İhracatçı üyelerimize önemle duyurulur.

EK: Nijerya Genel Nitelikli Ticaret Heyeti Duyuru Metni