Kolombiya Genel Ticaret Heyeti

SİRKÜLER: 2023-62

Sayın Üyemiz,

Ege İhracatçı Birlikleri’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.

T.C. Ticaret Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) koordinasyonu, Ege İhracatçı Birlikleri organizasyonunda, Bakanlığımız Uzak Ülkeler Stratejisi kapsamında potansiyel pazar niteliğindeki ülkelere yönelik ihracatımızda artış sağlanması ve ihraç ürünlerimizin tanıtımı amacıyla, 27-30 Mart 2023 tarihleri arasında Kolombiya’ya yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup Bogota şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda, Kolombiya’dan iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Bahse konu ticaret heyetimize başvuru için son tarih 13 Şubat 2023 Pazartesi günü mesai saati bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/colombia-bogota-2023 internet adresinde yer alan başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup firma bazlı yapılacak ön çalışmanın ardından heyete katılımı uygun görülen firmalarımız için ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı, transfer ve tercüman giderlerinden oluşan katılım bedeli 1.300 USD olarak belirlenmiştir. Eşleştirme çalışması kapsamında ön değerlendirme yapılan ve katılımı uygun görülen firmalarımıza konuya ilişkin bilgilendirme e-posta aracılığıyla yapılacaktır.

Ön başvuruları olumlu sonuçlanan firmalarımız için heyete katılımları ödeme dekontlarının Genel Sekreterliğimize ( bilgi@daib.org.tr ) ulaşmasıyla kesinleşecektir.

 

Ayrıntılı Bilgi İçin:

İrem ÜNAL

irem.unal@eib.org.tr / 0 232 488 60 00 (Dahili: 1227)

Fatih MARANKİ

fatih.maranki@eib.org.tr / 0 232 488 60 43

 

EK:

1-Dikkat Edilecek Hususlar (2s.)

2-Taslak Program (1s.)