İsrail (Tel Aviv-Kudüs) Ticaret Heyeti Hk.

SİRKÜLER:2021-607

Sayın Üyemiz,

  • Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Türkiye İhracatçılar Meclisimiz organizasyonu ile 5-8 Ocak 2022 tarihleri arasında İsrail’e yönelik fiziki ticaret heyeti düzenlenecek olup, Tel Aviv ve Kudüs şehirlerini kapsayacak söz konusu organizasyonunda İsrailli iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesinin planlandığı bildirilmektedir.

Pazar payımızın artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek heyetimiz genel nitelikli olup tüm sektörlerden firmalarımızın katılımına açıktır.

Bahse konu ticaret heyetimize başvuru ve ödemeler için son tarih 8 Aralık 2021 Çarşamba günü saat 17.00’dir.

Heyete ön başvuru için https://delegations.tim.org.tr/event/israel-2022/company/register internet bağlantısında yer alan başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Formda belirtilen bilgiler doğrultusunda B2B Eşleştirme firması başvuran firmalara özel nitelikli iş görüşmesi yapılıp yapılamayacağına dair ön araştırma yapacaktır. Ön araştırmanın olumlu sonuçlanması durumunda firmalar e-posta yoluyla bilgilendirilecektir ve heyete kesin katılım için organizasyon kapsamındaki B2B eşleştirme, tercümanlık, teknik altyapı, reklam & tanıtım giderlerinden oluşan 32.000-TL (business* uçak bileti ile 40.000-TL) tutarındaki katılım bedelinin firmalara bildirilecek kanallar ile ödenmesi ve ödemeye dair banka dekontlarının kemalbatuhanyazici@tim.org.tr ve huseyingok@tim.org.tr e-posta adreslerine gönderilmesi gerekmektedir.

 

Eki: İsrail (Tel Aviv-Kudüs) Fiziki Ticaret Heyeti Taslak Programı, 5-8 Ocak 2022

*Business sınıfı biletler sınırlı sayıda olup, ödeme önceliğine göre değerlendirilecektir.