İspanya (Barselona) Fiziki Ticaret Heyeti Hk.

SİRKÜLER:2021-631

Sayın Üyemiz,

  • Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)’den alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Türkiye İhracatçılar Meclisimiz organizasyonu ile 16-19 Şubat 2022 tarihleri arasında Türkiye İhracatçılar Meclisimiz Başkanı Sn. İsmail Gülle’nin başkanlığında İspanya’ya yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Fiziki Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, Barselona şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda İspanya’dan iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü bildirilmektedir..

Bahse konu heyetimize başvuru için son tarih 17 Aralık 2021 Cuma günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/spain-barcelona-2022 internet adresinde yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firmalarımızdan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 35.800-TL, business sınıfı uçak biletli katılım paketi için 55.800-TL tahsil edileceği belirtilmektedir.

Firmalarımız için heyete katılımları, ekte belirtilen banka hesaplarına katılım ücretinin yatırılması ve ödeme dekontlarının Türkiye İhracatçılar Meclisimize ulaşmasıyla kesinleşecek olup, heyet hazırlık çalışmaları kapsamında B2B eşleştirme hizmeti alınan firmaya ödeme yapılması, uçak biletlerinin kesilmesi ve otel rezervasyonlarının yapılmasının ardından katılımcının katılımını iptal etmesi durumunda ücret iadesi yapılamamaktadır.

 

Ekleri:

1- Heyete İlişkin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar (1 Sayfa)

2- İspanya (Barselona) Ticaret Heyeti Taslak Programı (1 Sayfa)