Güney Afrika Genel Ticaret Heyeti

SİRKÜLER: 2023-25

Sayın Üyemiz,

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (GAİB) organizasyonunda 06 - 10 Mart 2023 tarihleri arasında Güney Afrika'ya yönelik tüm rektörlerin katılımına açık Genel Nitelikli Ticaret Heyeti gerçekleştirilecektir. Johannesburg ve Cape Town şehirlerini kapsayacak söz konusu organizasyonda Güney Afrika'dan iş insanlarının davet edileceği genel nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

Bahse konu heyete başvuru için son tarih 25 Ocak 2023 Çarşamba günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/south-africa-johanesburg-and-cape-town-2023/company/register internet adresinde yer alan Başvuru Formu'nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup firma bazlı yapılacak ön çalışmanın ardından heyete katılımı uygun görülen firmalarımız için eşleştirme hizmeti, ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı, transfer ve tercüman giderlerinden oluşan katılım bedeli 33.000 TL’dir. Ön değerlendirme sonucu katılımı uygun görülen firmalarımıza konuya ilişkin bilgilendirme e-posta aracılığıyla yapılacaktır.

Ön başvuruları olumlu sonuçlanan firmaların heyete katılımları başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının Genel Sekreterliğimize ve bilgi@daib.org.tr e-posta adresine ulaştırılmasıyla kesinleşecektir.

 

Ek:

1- Heyete İlişkin Bilgi ve Taslak Program (4 Sayfa)