Growtech Alım Heyeti

SİRKÜLER: 2023- 648

Sayın Üyemiz,

- Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.

"Growtech 2023, 22. Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı" na yönelik ve eşzamanlı olarak 21-24 Kasım 2023 tarihleri arasında Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği organizatörlüğünde bir Alım Heyeti Programı gerçekleştirilecektir.

Söz konusu Alım Heyeti Programına; Irak, Moritanya, Bulgaristan, Yunanistan, Fas, Kuzey Makedonya ve Romanya'dan 13 firmadan 17 firma temsilcisi iştirak edecektir. Growtech Fuarı Alım Heyeti Programı kapsamında 22 Kasım 2023 Çarşamba günü, 10.00-17.30 saatleri arasında, ANFAŞ- Antalya Expo Center'da heyete iştirak eden yabancı firmalar ile ikili görüşmeler gerçekleştirilecektir.

Bu çerçevede, alım heyeti ikili görüşmelerine katılmak isteyen firmaların ekte sunulan başvuru formunu doldurarak en geç 17 Kasım 2023 Cuma günü saat 17:30'a kadar Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği’ne (arge@baib.gov.t-r ) göndermeleri gerekmektedir.

Görüşmeler randevu sistemi çerçevesinde gerçekleştirilecektir. Yapılan başvurular, başvuru sırasına göre değerlendirilecek ve 20 Kasım 2023 Pazartesi günü başvuran firmalara randevu saatlerine ilişkin bilgi verilecektir.

Ayrıca, firmaların görüşme yapmayı istedikleri ülkelerin dillerine yönelik olarak kendi tercümanları ile programa katılmaları görüşmelerin daha verimli geçmesine katkı sağlayacaktır.

 

İlgili Kişi (BAİB): Kübra ÇELEBİ

(Tel: 0 532 153 54 86- e-mail: arge@baib.gov.tr )

ANFAŞ Adres: Pınarlı Beldesi Havaalanı Yolu Üzeri 8. Km Soğucaksu Mah. 1. Sok. No:1 Aksu - Antalya

 

EKLER:

1. İkili Görüşme Başvuru Formu

2. Alım Heyeti Listesi