Food Product ve Otel Ekipmanları Fuarı Alım Heyeti Hk.

SİRKÜLER: 2022-021

Sayın Üyemiz,

  • Batı Karadeniz İhracatçılar Birliği’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.

Food Product ve Otel Ekipmanları 2022 Fuarı”na yönelik ve eşzamanlı olarak 17-20 Ocak 2022 tarihleri arasında Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde, Batı Akdeniz İhracatçıları Birliği Genel Sekreterliği organizatörlüğünde bir Alım Heyeti Programı gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Söz konusu Alım Heyeti Programına; Bahreyn, Macaristan ve Moritanya’dan ekte bilgileri sunulan 4 firma ve 7 firma temsilcisi iştirak edecektir. Food Product ve Otel Ekipmanları Fuarı Alım Heyeti Programı kapsamında 18 Ocak 2022 Salı günü, 10.00-17.00 saatleri arasında, ANFAŞ Antalya Expo Center BAİB B2B Görüşme Alanı’nda heyete iştirak eden yabancı firmalar ile ikili görüşmeler gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

Bu çerçevede, alım heyeti ikili görüşmelerine katılmak isteyen firmaların ekte sunulan başvuru formunu doldurarak en geç 14 Ocak 2022 Cuma günü saat 17:30’a kadar Batı Akdeniz İhracatçıları Birliği Genel Sekreterliği (eo@baib.gov.tr) e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir. Görüşmeler randevu sistemi çerçevesinde gerçekleştirilecektir. Tarafımıza yapılan başvurular, başvuru sırasına göre değerlendirilecek ve 17 Ocak 2022 Pazartesi gününe kadar, başvuran firmalara tarafımızdan randevu saatlerine ilişkin bilgi verileceği bildirilmektedir.

Ayrıca, firmaların görüşme yapmayı istedikleri ülkelerin dillerine yönelik olarak kendi tercümanları ile programa katılmaları görüşmelerin daha verimli geçmesine katkı sağlayacağı belirtilmektedir.

 

İlgili Kişi (BAİB): Gizem ALP TOPÇU (Tel: 0 530 916 34 10- e-mail: eo@baib.gov.tr)

ANFAŞ Adres: Pınarlı Beldesi Havaalanı Yolu Üzeri 8. Km Soğucaksu Mh 1. Sok. No:1 Aksu –Antalya

 

Ekler:

1. İkili Görüşme Başvuru Formu

2. Alım Heyeti Listesi