Dubai Ticaret Heyeti 13-15 Şubat 2022, Expo Dubai Giriş Biletleri Hk.

SİRKÜLER: 2022-067

Sayın Üyemiz,

  • Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai Emirliği’nde 1 Ekim 2021-31 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleşmekte olan “Dubai Expo 2020” kapsamında, T.C. Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın teşrifleri ile 15 Şubat 2022 tarihinde “Türkiye Milli Günü” açılışı gerçekleştirileceği, bu kapsamda T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonu ile 13-15 Şubat 2022 tarihleri arasında TİM Başkanı Sn. İsmail GÜLLE’nin başkanlığında Dubai’ye yönelik tüm sektörlerimizi kapsayan genel nitelikli bir Fiziki Ticaret Heyeti düzenleneceği belirtilen yazı ekinde Expo Dubai 2020 Alanına giriş ve çıkış biletlerinin katılım ücretine dahil olduğu bildirilmektedir.

Expo Dubai 2020 fuar alanına giriş biletlerine ilişkin yapılan detaylı değerlendirmede, bahse konu Ticaret Heyetine katılan firma ve Birlik yöneticilerimizin dışında, Dubai’ye Gulfood Fuarına katılmak amaçlı veya farklı bir program kapsamında gidecek olan tüm katılımcılara Expo Dubai 2020 Fuar alanı giriş biletleri T.C. Ticaret Bakanlığınca sağlanacak olup, kişi listelerine ilişkin organizasyon Türkiye İhracatçılar Meclisince yapılacağı belirtilmektedir..

Bu kapsamda, ihracatçı üyelerimizin taleplerini aşağıdaki formatta 3 Şubat Perşembe günü saat 17:00’ye kadar Türkiye İhracatçılar Meclisine (TİM)’e iletilmek üzere Genel Sekreterliğimize daibarge@daib.org.tr adresine iletilmesi gerekmektedi

Firma/Kurum Unvanı Ziyaretçi Ad-Soyad E-posta            Cep Numarası