Doğu Anadolu İhracatçılar Birliğinde görev dağılımı tamamlandı
Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği’nde göreve gelen Yönetim Kurulu Doğu Anadolu İhracatçılar Birliğinde ilk toplantısını gerçekleştirdi ve görev dağılımını yaptı.  

Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği’nde göreve gelen Yönetim Kurulu Doğu Anadolu İhracatçılar Birliğinde ilk toplantısını gerçekleştirdi ve görev dağılımını yaptı.  

Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği’nde Ethem TANRIVER dönemi başladı. İhracatçı Birlikleri’nde genel kurul sonrasında seçilen yönetim kurulları ilk toplantılarını yaparak yeni dönem çalışmalarına start veriyor.

28 Nisan 2018 tarihinde yapılan Genel Kurul Toplantısı’nda, Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Ethem TANRIVER başkanlığında yapılan ilk Yönetim Kurulu Toplantısında; Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılıklarına, birliğin 2006-2008 döneminde Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı da yapan Kamil Polat ile Süleyman Çağlı oy birliği ile seçildi.

Tanrıver: 2023 ihracat hedefine ulaşmak için koşar adım ilerleyeceğiz

 Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği Başkanı Ethem Tanrıver; ‘’1 milyon 810 bin dolar ihracat rakamıyla devraldığımız birliğin ihracatını artırmak için görev süremiz içerisinde koşar adım ilerleyeceğiz. Bunun için görev süremiz boyunca Birliğe üye ihracatçıların sorunlarını çözmek için mesai gözetmeksizin çaba gösterip İhracatçı firmaların ihracat kapasitelerini artırmak ve yeni pazarlara girmelerini sağlamak amacıyla canla başla çalışacağız’’ ifadesinde bulundu.

Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği’nde yeni Yönetim Kurulu’nda görev dağılımı şu şekilde yapıldı:

Yönetim Kurulu Başkanı Ethem TANRIVER

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları; Kamil POLAT ve Süleyman ÇAĞLI

Yönetim Kurulu Üyeleri; Osman BOZ, Mehmet TAŞKIN, Şebap TAŞKIN, Mehmet Zeki KUBA, Mehmet SÜRKİT, Erhan YAYCILI, Murat ASLAN ve Mümtaz SEYRAN