DAİB Akademi Online Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri

Sayın Üyemiz,

T.C. Ticaret Bakanlığı, TOBB, TİM, OSBÜK ve koordinasyonunda Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği ev sahipliğinde aşağıda yer alan program çerçevesinde 29-30 Mart 2022 tarihleri 13.30-16.30 saatleri arasında “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” gerçekleştirilecektir.

On-Line olarak gerçekleşecek seminere katılım ücretsiz olup; seminere katılmak isteyen üyelerimizin 28 Mart 2022 Pazartesi günü mesai saatine kadar https://www.daib.org.tr/others/eFormu  adresinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Seminer bitiminde katılımcılara “Katılım Belgesi” verilecektir.

Seminerlere katılımınız hem Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan Devlet Yardımları, Ticaret Bakanlığının güncel online hizmetleri ve günümüz dış ticaretinin en önemli konularında deneyimli uzmanların sunumlarını izleme, bu konularda bilgilerinizi geliştirme ve uygulamada karşılaşılan sorunlara yanıt alma olanağı bulacak olmanız hem de mevcut ihracatınızın geliştirilmesi, yurt dışı pazarlardaki rekabet gücünüzün artırılması ve yeni pazarlara açılımınız açısından önem arz etmektedir.

Kayıt yaptıran üyelerimizin mail adreslerine 28 Mart 2022 tarihinde katılım linki gönderilecektir. Bu sebeple, üyelerimizin mail adreslerini doğru girmeleri önem arz etmektedir.

İhracatçı üyelerimize önemle duyurulur.    

Detaylı Bilgi için;

Dr. Sinan ATA

Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği

Tel: +90 (442) 232  25 27 

Eposta: sinanata@daib.org.tr

 

Ekleri:

29 Mart 2022 Tarihli Taslak Program

30 Mart 2022 Tarihli Taslak Program

Eğitim Kayıt Linki:  https://www.daib.org.tr/others/eFormu