Cezayir Ticaret Heyeti, 4-7 Aralık 2023

SİRKÜLER: 2023- 546

Sayın Üyemiz,

- Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.          

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Türkiye İhracatçılar Meclisimiz ve Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) Genel Sekreterliği organizasyonu ile 4-7 Aralık tarihleri arasında Cezayir’e yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, Cezayir şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Cezayir’den iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü bildirilmektedir.

Bahse konu heyetimize başvuru için son tarih 30 Eylül 2023, Cumartesi günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/algeria-algeria2023/company/register linkinde yer alan internet adresinde yer alan Başvuru Formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, heyete katılmak isteyen firmalarımızdan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 27.000-TL tahsil edileceği belirtilmektedir.

Heyete katılım, başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB)’e (caliskani@uib.org.tr ) ulaştırılmasıyla kesinleşeceği belirtilmektedir. 

 

 

Ekler: 1.Heyete İlişkin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar (1 Sayfa)

           2.Cezayir Ticaret Heyeti Taslak Programı (1 Sayfa)