Arab Health 2022 Fuarı Milli Katılım Organizasyonu Hk.

SİRKÜLER:2021-363

Sayın Üyemiz,

  • İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.

24 - 27 Ocak 2022 tarihleri arasında Dubai/BAE’de düzenlenecek olan Arab Health 2022 Fuarı Türkiye Milli Katılım Organizasyonu, T.C. Ticaret Bakanlığından onay alınması ve yeterli başvuru olması durumunda üçüncü kez İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) Genel Sekreterliğince tarafından gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Medikal ekipman ve cihazlar, tek kullanımlık ürünler, hastane yönetim sistemleri, sarf malzemeleri, hastane mobilyaları, sağlık turizmi, bilişim sistemleri, cerrahi ekipmanlar, ortopedik ürünler, ilaç ve takviye edici gıdaların da sergilenebileceği ve senede bir kez düzenlenen Arab Health Fuarı'na 2021 yılında online ve fiziki olarak 3500’ün üzerinde firma katılmıştır. Sağlık sektöründe Orta Doğu’ da düzenlenen ve en büyük etkinlik konumunda olan Arab Health 2021 Fuarı’na 28’i milli, 48’i bireysel olmak üzere 76 Türk firmamız iştirak etmiştir.

Arab Health 2022 Fuarı'na Birliğimiz organizasyonu dahilinde katılacak firmalar için; yer kirası, özel stant konstrüksiyonu, kayıt ücreti (zorunlu giderler dahil), genel tanıtım giderleri, fuar alanında verilecek diğer hizmetleri içeren katılım bedeli nakliye dahil 1.500 USD/m2, nakliye hariç 1.450 USD/m2’dir.

Söz konusu fuara Birliğimiz organizasyonunda katılmak isteyen firmaların ekte yer alan şartları göz önünde bulundurarak ve peşinen kabul ederek en geç 30 Temmuz 2021 Cuma günü saat 16:00’ ya kadar aşağıda yer alan başvuru işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir.

 

Ekleri:

1. Fuara ilişkin genel bilgiler ve katılım şartları (2 Sayfa)

2. Taahhütname (1 Sayfa)