ABD Genel Ticaret Heyeti Organizasyonu (Hatırlatma)

SİRKÜLER: 2024- 308

Sayın Üyemiz,

- Ege İhracatçı Birlikleri’nden Alınan Yazı Metni Aşağıya Çıkartılmıştır.

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Genel Sekreterlikleri organizasyonunda 12-16 Kasım 2024 tarihleri arasında ABD/Los Angeles’a yönelik tüm sektörleri kapsayan Genel Nitelikli bir Ticaret Heyeti gerçekleştireceği belirtilmiştir.

Söz konusu organizasyonda ABD’den iş insanlarının davet edileceği genel nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörülmektedir. Açıklamaları ekte yer almakta olan heyet katılımının Ticaret Bakanlığı destekli ücreti firma başı 4.250 USD olup, aynı firmadan katılım sağlayacak ikinci kişi için 3.000 USD ve yerinde katılım sağlayacak firmalar içinse 2.000 USD’dir.

Heyete katılım sağlamak isteyen firmalar için başvuru süresi uzatılmış olup 16 Temmuz 2024 Salı günü mesai bitimine kadar https://delegations.tim.org.tr/event/usa-los-angeles-2024 bağlantısından ulaşılan Başvuru Formunu eksiksiz olarak doldurarak, ekte kayıtlı olan Sektörel Ticaret Heyeti Katılımcı Firma Talep Yazısını ve 4.250 USD’lik heyet katılım ücretinin yatırıldığına dair dekontla Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği tarim3@eib.org.tr e-posta adresine ulaştırması gerekmektedir.

 

 

 

Ek: 1-Heyete İlişkin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar (1 s.)

       2- ABD (Los Angeles) Genel Ticaret Heyeti Taslak Programı (1 s.)