• 30.05.2023 03:05 Salı
  • - 02.06.2023 03:06 Cuma

Polonya (Varşova) Ticaret Heyeti 30 Mayıs-2 Haziran 2023

Polonya/Varşova

Sayın Üyemiz,                                            

* Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Meclisimiz organizasyonunda 30 Mayıs - 2 Haziran 2023 tarihleri arasında Polonya’ya yönelik Otomotiv, Makine, Kimya ve İnşaat Malzemeleri başta olmak üzere tüm sektörlerimizin katılımına açık bir ticaret heyeti gerçekleştirilecek olup, Varşova şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Polonya’dan iş insanlarının davet edileceği genel nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

Bahse konu heyetimize başvuru için son tarih 14 Nisan 2023 Cuma günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/poland-warsaw-2023 internet adresinde yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Firma bazlı yapılacak ön çalışmanın ardından heyete katılımı uygun görülen firmalar için katılım bedeli 26.000-TL olacaktır. Eşleştirme hizmeti, ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı, transfer ve tercüman giderleri katılım bedeline dâhildir.

Ön başvuruları olumlu sonuçlanan firmalarımızın katılımı ödeme dekontlarının muratkuran@tim.org.tr ve mesutsenguler@tim.org.tr e-posta adresine ulaştırılmasıyla kesinleşecektir.  

 

Ekler:

1. Heyete İlişkin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar (1 Sayfa)

2. Polonya (Varşova) Ticaret Heyeti Taslak Programı (1 Sayfa)