• 22.11.2022 12:11 Salı
  • - 26.11.2022 11:11 Cumartesi

Pakistan (Karaçi) Fiziki Ticaret Heyeti, 22-26 Kasım 2022

Pakistan / Karaçi

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Meclisimiz organizasyonu ile 22-26 Kasım 2022 tarihleri arasında Pakistan'a yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Fiziki Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, Karaçi şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Pakistan'dan iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Bahse konu ticaret heyetimize başvuru için son tarih 16 Eylül 2022 Cuma günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/pakistan-karachi-2022/company/register internet adresinde yer alan başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firma bazlı yapılacak ön çalışmanın ardından heyete katılımı uygun görülen firmalarımız için ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı, transfer ve tercüman giderlerinden oluşan katılım bedeli 24.000-TL'dir. Eşleştirme firması tarafından değerlendirme yapılan ve katılımı uygun görülen firmalarımıza konuya ilişkin bilgilendirme e-posta aracılığıyla yapılacaktır.

Ön başvuruları olumlu sonuçlanan firmalarımız için heyete katılımları ödeme dekontlarının Genel Sekreterliğimize bilgi@daib.org.tr  posta adresine ulaşılmasıyla kesinleşecektir.

 

EK: Pakistan (Karaçi) Ticaret Heyeti Taslak Programı