• 09.11.2023 12:11 Perşembe
  • - 11.11.2023 12:11 Cumartesi

Güney Afrika Helal Ticaret, Lojistik ve İmalat Fuarı

Johannesburg / Güney Afrika

Sayın Üyemiz,                       

- Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.

Helal Akreditasyon Kurumu’ndan alınan bir yazıda, helal temalı fuar, konferans, kongre vb. etkinlikler; İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) üyesi ülkeler başta olmak üzere dünya genelindeki Müslümanlar arasında helal belgeli ürün ve hizmet ticaretinin geliştirilmesine, güvenilir ve sürdürülebilir bir helal belgelendirme sisteminin tesisine ve ülkelerin helal kalite altyapılarının iyileştirilmesine yönelik iş birliklerinin artırılması açısından önemli fırsatlar oluşturduğu bildirilmektedir.

Yazıda devamla, uluslararası düzeyde gerçekleştirilen ve gıda, kozmetik, finans, turizm gibi helal belgeli ticarete konu çeşitli sektörlerin temsilcilerini bir araya getiren Güney Afrika Helal Ticaret, Lojistik ve İmalat Fuarı'nın 9-11 Kasım 2023 tarihleri arasında Johannesburg’da düzenlenmesi planlandığı belirtilmektedir.

Bu kapsamda, söz konusu fuara katılım sağlanma hususunun değerlendirilmesi halinde bilgi edinilebilecek tanıtım dokümanları ekte sunulmakta, Güney Afrika Helal Ticaret, Lojistik ve İmalat Fuar temsilcisine ilişkin irtibat numarası ve mail adresi aşağıda yer almaktadır.

 

Ek: Güney Afrika Helal Ticaret, Lojistik ve İmalat Fuar 2023 Tanıtım Broşürü

 

İletişim Bilgileri:

Fuar Temsilcisi: +27 11 236 8629

dale@dademinvestments.co.za