Ruanda Sanayici – İhracatçı İş İnsanları Heyeti

Anasayfa / Heyetler / Ruanda Sanayici – İhracatçı İş İnsanları Heyeti
Ruanda Sanayici – İhracatçı İş İnsanları Heyeti

Son Güncellenme Tarihi: 23/10/2017 10:08:24

Sayı : 30243495.TİM.DAİB.GSK.İHRUYG.2017/07.01
Konu : Ruanda Sanayici – İhracatçı İş İnsanları Heyeti Hk.


SİRKÜLER:2017-478


Sayın Üyemiz,
- Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.


T.C. Ekonomi Bakan Yardımcısı Sn. Fatih METİN başkanlığında Türkiye ihracatçılar Meclisi (TİM ) organizasyonu ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (OAİB) işbirliğiyle, 27— 30 Kasım 2017 tarihleri arasında Ruanda'nın başkenti Kigali'ye yönelik "Sanayici - İhracatçı İş İnsanları Heyeti" gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.


Söz konusu heyet programı kapsamında, firmalarımız Ruanda'ya yatırım ve ticaret konularını görüşebilecekleri etkinlik ve ziyaretlerin organize edilmesi planlanmaktadır.


Program kapsamında, Türkiye'den ve Ruanda'dan üst düzey yetkililerin katılımıyla düzenlenecek iş forumunun yanı sıra, Türk ve Ruandalı girişimciler arasında iş görüşmeleri gerçekleştirilecek olup gerek anılan pazara girmek isteyen gerekse pazar paylarını daha da arttırmayı amaçlayan firmalar için önemli bir fırsat oluşturulacaktır.


Bu bağlamda programa katılmak isteyen firmalarınızın, https://goo.gl/FRBdNK linkinde yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurarak, elektronik ortamda en geç 01 Kasım 2017 Çarşamba günü mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Organizasyon kapsamındaki konaklama, uçak bileti, toplantı ve transfer giderlerinin karşılanmasını teminen firmalarımızın, OAIB Genel Sekreterliğinin Akbank Gaziosmanpaşa Şubesi ( Şube Kodu: 663 - IBAN : TR I0 0004 6006 6300 1000 104832) USD hesabına 1.300.-Usd (katılımın iptal edilmesi durumunda geri iadesiz) ödeme yapmaları ve banka dekontunu oaib-pr@oaib.org.tr e-posta adresine iletmeleri gerekmektedir.


Bilgi ve gereğini arz/rica ederim.


Melih LEYLİOĞLU
Genel Sekreter Yrd.