Otel Ekipmanları ve Food Product Alım Heyeti Hk.

Anasayfa / Heyetler / Otel Ekipmanları ve Food Product Alım Heyeti Hk.
Otel Ekipmanları ve Food Product Alım Heyeti Hk.

Son Güncellenme Tarihi: 09/01/2020 11:06:58

SİRKÜLER:2020-17


Sayın Üyemiz,
- Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği’nden alınan yazı,
“Anfaş Hotel Equipment ve Anfaş Food Product 2020 Fuarı"na yönelik ve eşzamanlı olarak 14-17 Ocak 2020 tarihleri arasında Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde Genel Sekreterliğimiz organizatörlüğünde bir Alım Heyeti Programı gerçekleştirilecektir.


Söz konusu Alım Heyeti Programına; Bahreyn, Filipinler, Moldova ve Pakistan'dan ekte bilgileri sunulan 8 firmadan 11 firma temsilcisi iştirak edecektir. Otel Ekipmanları ve Food Product Fuarı Alım Heyeti Programı kapsamında 15 Ocak 2020 Çarşamba günü ANFAŞ - Antalya Expo Center ikili Görüşme Alanında saat 09.30'da brifing ve 10.00-17.00 saatleri arasında heyete iştirak eden yabancı firmalar ile ikili görüşmeler gerçekleştirilecektir.


Bu çerçevede, alım heyeti ikili görüşmelerine katılmak isteyen firmaların ekte sunulan başvuru formunu doldurarak en geç 08 Ocak 2020 Çarşamba günü mesai bitimine kadar Genel Sekreterliğimize (eo@baib.gov.tr) göndermeleri gerekmektedir. Görüşmeler randevu sistemi çerçevesinde gerçekleştirilecektir. Tarafımıza yapılan başvurular, başvuru sırasına göre değerlendirilecek ve 14 Ocak 2020 Salı gününe kadar, başvuran firmalara tarafımızdan randevu saatlerine ilişkin bilgi verilecektir. Ayrıca, firmaların görüşme yapmayı istedikleri ülkelerin dillerine yönelik olarak kendi tercümanları ile programa katılmaları görüşmelerin daha verimli geçmesine katkı sağlayacağı ifade edilmektedir.

Eki: Alım Heyeti Listesi