Kanada Ticaret Heyeti Hk.

Anasayfa / Heyetler / Kanada Ticaret Heyeti Hk.
Kanada Ticaret Heyeti Hk.

Son Güncellenme Tarihi: 11/09/2019 09:22:46

SİRKÜLER:2019-382


Sayın Üyemiz,
T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Meclisimiz organizasyonunda 26 - 29 Kasım 2019 tarihleri arasında Kanada'ya bir Ticaret Heyeti düzenlenecek olup, Montreal şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda iş gezilerinin yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan nitelikli iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.


Pazar payımızın artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkanlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek heyetimize başta mücevher, demir ve çelik, gıda (yaş meyve ve sebzeler, kuru meyve ve sebzeler, deniz ürünleri, helal gıda, zeytin yağı, fındık), butik tam hazır giyim, tesettür giyim, ev tekstili, hali, beyaz eşya, gemi ve yat, mobilya, otomotiv ve yedek parça, inşaat malzemeleri, makine, doğal taşlar, sıhhi tesisat ürünleri, alüminyum ve mamulleri, kimya sektörlerinde faaliyet gösteren, uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden firmalarımız olmak üzere ilgili ihracatçılarımızın katılımlarında fayda görülmektedir.


Bahse konu heyetimize son başvuru tarihi 04 Ekim 2019 Cuma günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://bit.ly/2kqlmZn internet bağlantısında yer alan Başvuru Formu'nun eksiksiz olarak doldurulması ve organizasyon kapsamındaki ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı ve transfer giderlerinden oluşan 11.195,00-TL tutarındaki katılım bedelinin Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin Vakıfbank Güneşli Ticari Şb. (Şube Kodu: 1248) IBAN No: TR58 0001 5001 5800 7261 1743 61 numaralı hesabına yatırılması ve ödemeye dair banka dekontlarının yigiteser@tim.org.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.


Kanada'ya giriş vizeye tabi olup heyete katılmak isteyen firma temsilcilerinin vize başvurularını ilgili Kanada vize başvuru merkezleri aracılığı ile şahsi olarak gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Yapılan başvurular ödeme dekontları Meclisimize ulaştıktan sonra kesinleşmekte olup, heyet hazırlık çalışmaları kapsamında uçak biletleri kesildikten ve otel rezervasyonları yapıldıktan sonra katılımcının katılımını iptal etmesi durumunda ücret iadesi yapılmadığı ifade edilmektedir.

Eki: Heyet Taslak Program