Çin Sektörel Ticaret Heyeti Hk.

Anasayfa / Heyetler / Çin Sektörel Ticaret Heyeti Hk.
Çin Sektörel Ticaret Heyeti Hk.

Son Güncellenme Tarihi: 01/08/2019 14:03:17

SİRKÜLER:2019-322


Sayın Üyemiz,
Güneydoğu Anadolu Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçılar Birliği tarafından, 30 Ekim - 02 Kasım 2019 tarihlerinde Guangzhou/ÇİN'e yönelik Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri Sektörel Ticaret Heyeti programı düzenlenmesi planlanmaktadır.


Söz konusu heyet, Canton Fuarı ile eş zamanlı gerçekleştirilecek olup; söz konusu fuara her yıl 200'e yakın ülkeden 150 bini aşkın ziyaretçi iştirak etmektedir. Aynı zamanda Çin ticari potansiyeli ile hedef pazarlarımız arasında yer almakta, ülke gelişen ekonomisi ile ihracatçılarımıza önemli pazar fırsatları sunmaktadır.


Ekte yer alan taslak program çerçevesinde gerçekleştirilmesi planlanan ticaret heyetinin Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanması durumunda Heyet Programı "2011/1 sayılı Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği’ne İlişkin Tebliğ" kapsamında değerlendirilecek olup, ticaret heyetinin tahmini katılım ücreti kişi başı 1.800 USD`dir (devlet desteği düşüldükten sonra firmaca ödenmesi gereken net tutar). Heyet organizasyonunun kesinleşmesi halinde katılım ücretinde yaşanabilecek artış veya azalılar katılımcılara yansıtılacaktır.


Katılım payına dahil olan hizmetler: • İstanbul- Guangzhou — İstanbul ekonomi sınıfı (THY) uçak bileti • İç hatlar - İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı (THY) uçak bileti • Guangzhou'da 3 gece konaklama (4 veya 5 yıldızlı otelde: oda + kahvaltı) • İkili iş görüşmeleri için gerekli hizmetler, salon kirası, tercüman, tanıtım malzemeleri, tanıtım hizmetleri vb. • Gerekli Tüm Transferler. 

Katılım payına dahil olmayan hizmetler: • Oteldeki ekstra oda harcamaları ve diğer harcamalar hariç olacaktır. • Yurtdışı çıkış harç bedelleri ve vize ücretleri katılımcılar tarafından karşılanacaktır.


Katılmak isteyen firmaların ekte yer alan formları doğru ve eksiksiz olarak doldurarak, katılım ücretinin aşağıdaki Birlik hesabına yatırıldığını gösteren dekont ile beraber en geç 02 Ağustos 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar mustafaakarsu@giab.org.tr ve ramazantorun@gaib.org.tr eposta adreslerine göndermeleri gerekmektedir. Heyete ilişkin duyuruya ve başvuru formlarına https://www.gaib.org.tr/Home/Haber/332 bağlantısından da ulaşılabileceği ifade edilmektedir.

Eki: Taslak Program