Ivanovo – Rusya Sektörel Ticaret Heyeti Hk.

Anasayfa / Heyetler / Ivanovo – Rusya Sektörel Ticaret Heyeti Hk.
Ivanovo – Rusya Sektörel Ticaret Heyeti Hk.

Son Güncellenme Tarihi: 23/07/2019 10:12:17

SİRKÜLER:2019-298


Sayın Üyemiz,
Güneydoğu Anadolu Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği tarafından, ihracatta yeni pazarların bulunması ve dış pazarlardaki payımızın arttırılması amacıyla 27-30 Ekim 2019 tarihlerinde Ivanovo/Rusya'ya yönelik Tekstil ve Konfeksiyon Sektörel Ticaret Heyeti programı düzenlenmesi planlanmaktadır.


Rusya Federasyonu'nun hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Ivanovo, tekstil ve hazır giyim alanında önemli bir bölgedir. Rus tekstil ve hazır giyim üretiminin yarısı bu bölgede gerçekleştirilmekte olup Moskova'nın 300 kilometre kuzeydoğusunda yer alan bölge Rus tekstil sektörünün kalbi durumundadır.


Ekte yer alan taslak program çerçevesinde gerçekleştirilmesi planlanan ticaret heyetinin Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanması durumunda Heyet Programı "2011/1 sayılı Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği'ne ilişkin Tebliğ" kapsamında değerlendirilecek olup, ticaret heyetinin tahmini katılım ücreti kişi başı 1.140 USD' dir. Heyet organizasyonunun kesinleşmesi halinde katılım ücretinde yaşanabilecek artış veya azalışlar katılımcılara yansıtılacaktır.


Katılım payına dahil olan hizmetler: • İstanbul- Moskova - İstanbul ekonomi sınıfı (THY) uçak bileti • İç hatlar - İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı (THY) uçak bileti • Moskova — Ivanovo gidiş dönüş ekonomi sınıfı tren bileti • Ivanovo'da 3 gece konaklama (4 veya 5 yıldızlı otelde: oda + kahvaltı) • ikili iş görüşmeleri için gerekli hizmetler, salon kirası, tercüman, tanıtım malzemeleri, tanıtım hizmetleri vb. • Gerekli tüm transferler


Katılım payına dahil olmayan hizmetler: • Oteldeki ekstra harcamaları ve diğer ekstra harcamalar • Yurtdışına çıkış harç bedelleri ve vize ücretleri


Söz konusu ticaret heyetine katılmak isteyen firmaların ekte yer alan formları doğru ve eksiksiz doldurarak en geç 25 Temmuz 2019 tarihine kadar leylakahraman@gaib.org.tr ve mervebuktel@gaib.org.tr e-posta adresine göndermeleri gerektiği ifade edilmektedir.

Eki: Taslak Program