Metro İstanbul Tedarikci Günleri

Metro İstanbul Tedarikci Günleri
  • Başlangıç Tarihi: 2017-03-27
  • Bitiş Tarihi Tarihi: 2017-03-27
  • Etkinlik Yeri: İstanbul Ticaret Odası

Sayı     : 30243495.TİM.DAİB.GSK.İHRUYG.2017/07.01

Konu  :Metro İstanbul Tedarikci Günleri  Hk.

 

SİRKÜLER:2017-085

Sayın Üyemiz,

 

*İstanbul Ticaret Odası’ndan alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.

 

1990 yılından beri İstanbul Ticaret Odası bünyesinde faaliyet gösteren Türk Yan Sanayi Borsası, yan sanayici KOBİ'lerimizi dış pazarlara yönlendirerek ülkemiz ihracatını hem çeşitlendirmek hem de arttırmak için çalışmaktadır.

Bu çalışmalar arasında önemli bir yer tutan "Tedarikçi Günleri" organizasyonları, yerli ve yabancı ana sanayici firmaları yan sanayici firmalarla birebir buluşturarak firmalar arasında güçlü bağlar kurulması ve her iki taraf içinde müşteri portföylerinin gelişmesini sağlamaktadır. Geçtiğimiz yıllarda Bosch, MTU, Schneider Electric, Hitachi Europe, Harman, Continental, Schaeffler, Autoliv, BFT SpA, Baier & Michels, Munters, Proficool Fans, Toyota Material Handling, Canon, Gates-Stackpole ve Eagle-Burgmann gibi dünyanın önde gelen küresel firmaları Tedarikçi Günleri için Odamıza gelmiştir.

Bununla birlikte, Odamızın geçmiş yıllarda ilgili taraflarla oluşturduğu somut işbirlikleri doğrultusunda 2017 yılında Odamız Türk Yan Sanayi Borsası Birimince yerlileştirmeye yönelik yürütülen seferberlik kapsamında; Ulaşım Sanayi Tedarikçi Haftası düzenlenecek olup, 27 Mart 2017 tarihinde Odamız ile Metro İstanbul işbirliğinde "Metro İstanbul Tedarikçi Günleri" etkinliği düzenlenecektir. Metro İstanbul satınalma yetkilileri, ekte detayları sunulan talep konuları ile ilgili yan sanayicilerimizle görüşmek istemektedir. 1998 yılında kurulan Metro İstanbul 2.700 çalışanı ile şehir içi raylı sistem işletmeciliği, raylı sistem projelendirme- müşavirlik, raylı sistem araçları bakım ve raylı sistem hat bakım onarım faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ülkemizin ulaşım sanayiinde son derece prestijli bir konuma sahip Metro İstanbul'a yönelik söz konusu organizasyon, firmanızın yerlileştirmeye dönük ticari faaliyetlerinde daha etkin bir yer alması adına sizlere çok önemli bir fırsat sunmaktadır. Metro İstanbul satınalma yetkilileri ile görüşmek istemeniz halinde ekte sunulan talep konularını incelemeniz ve başvuru formunu doldurup en geç 3 Mart 2017 tarihine kadar İstanbul Ticaret Odası’na iletilmesi gerektiği ifade edilmektedir.

Bilgilerinize rica ederim.

 

 

 

 

                                                                                                          Melih LEYLİOĞLU

                                                                                                          Genel Sekreter Yrd

 

 

 

 

 

YAN SANAYİCİ FİRMA BİLGİLERİ

Firma Unvanı :

Tel:

E-posta:

İnternet sitesi:

Ürünleriniz :

İlgili kişi:

 

İLGİLENDİĞİNİZ TALEPLER

□ Elektrik

□ Raylı sistem araçları yedek parçaları

 

□ Elektronik

□ Araç ısıtma, soğutma, havalandırma