Gabon Ticaret Heyeti Hk.

Gabon Ticaret Heyeti Hk.
  • Başlangıç Tarihi: 2019-11-18
  • Bitiş Tarihi Tarihi: 2019-11-20
  • Etkinlik Yeri: Gabon / Librevil

SİRKÜLER:2019-411

Sayın Üyemiz,

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Meclisimiz organizasyonunda 18-20 Kasım 2019 tarihleri arasında Gabon'a bir Ticaret Heyeti düzenlenecek olup, başkent Librevil'i kapsayacak söz konusu organizasyonda iş gezilerinin yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan nitelikli iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

Pazar payımızın artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkanlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek heyetimize; otomotiv ana ve yan sanayi, demir çelik, mücevher, beyaz eşya, iş ve maden makineleri, palmiye yapraklarından ip/kumaş/sepet yapma makinaları (konfeksiyon makinaları), meyve depolama, meyve işleme ve ambalajlama makinaları, elektrikli makineler ve kablolar, otobanlarda elektronik geçiş ve ödeme sistemleri, yol asfaltlama çalışması yapan firmalar, inşaat malzemeleri, ambalaj malzemeleri, ağaç İşleme, mobilya, tekstil, hazır giyim ve kozmetik, ayakkabılar, gıda ve tarım ürünleri sektörlerinde faaliyet gösteren, uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden firmalarımızın katılımlarında fayda görülmektedir.

Bahse konu heyetimize son başvuru tarihi 18 Ekim 2019 Cuma günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://bit.ly/2ms0Pqn internet bağlantısında yer alan Başvuru Formu'nun eksiksiz olarak doldurulması ve organizasyon kapsamındaki ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı, transfer ve vize giderlerinden oluşan 9.500 TL tutarındaki katılım bedelinin Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin Vakıfbank Güneşli Ticari Şb. (Şube Kodu: 1248) LBAN No: TR58 0001 5001 5800 7261 1743 61 numaralı hesabına yatırılması ve ödemeye dair banka dekontlarının nebilemercan@timorg.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Yapılan başvurular, ödeme dekontları Meclisimize ulaştıktan sonra kesinleşmekte olup, heyet hazırlık çalışmaları kapsamında uçak biletleri kesildikten ve otel rezervasyonları yapıldıktan sonra katılımcının katılımını iptal etmesi durumunda ücret iadesi yapılamadığı ifade edilmektedir.

Eki: Heyet Taslak Programı