Konu: Nijerya 2. Türk Ürünleri Fuarı Hk.

Konu: Nijerya 2. Türk Ürünleri Fuarı Hk.
  • Başlangıç Tarihi: 2019-09-04
  • Bitiş Tarihi Tarihi: 2019-09-06
  • Etkinlik Yeri: Nijerya / Lagos

SİRKÜLER:2019-204


Sayın Üyemiz,
İstanbul Ticaret Odası tarafından 4-6 Eylül 2019 tarihleri arasında Lagos, Nijerya’da düzenlenecek NİJERYA 2. TÜRK ÜRÜNLERİ Fuarı’nda FSP Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri Tic.Ltd. Şti. resmi lojistik firma olarak görevlendirmiştir.


Söz konusu Fuarın m² bedeli 2.820 TL olup, T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından teşvik oranı belirlenmiştir. Teşvik kapsamında firmalarımız m² başına 1.325 TL geri ödeme alacaktır.


KATILIM BEDELİNE DAHİL HİZMETLER
Stant inşaatı, aydınlatma - Ürünlerin İstanbul-Lagos/ Lagos-İstanbul nakliye, gümrükleme ve sigorta işlemleri - Her firmaya yönelik özel ikili görüşme programı ve programın fuardan önce katılımcı firmaya iletilmesi - Her firmanın Nijerya'da ve çevre ülkelerde etkin tanıtımı - Fuar süresince ofis, iletişim araçları ve ikram hizmetleri - Devlet desteğine ilişkin ilgili Birlik tarafından talep edilen dosya masrafı - T.C. Ticaret Bakanlığı teşvik işlemleri takibi.


SEKTÖREL YERLEŞİMLER
Tekstil, Hazır Giyim ve Ev tekstili · Mobilya sektörü · Elektrik ve Enerji Sektörü · Mutfak araç ve gereçleri · Gıda ve içecek sektörü · Otomotiv Yan Sanayi · Güvenlik · Plastik · İklimlendirme, Isıtma ve Soğutma · Sağlık · Kırtasiye · Süpermarket Ürünleri · Kimya Sanayi · Su ve Arıtma Sistemleri · Kişisel bakım ürünleri · Ambalaj · Maden sektörü · Yan Sanayi · Makine ve makine yan sanayi · Yapı İnşaat Sektörü

Fuarın resmi lojistik firması olarak İstanbul Ticaret Odası tarafından düzenlenecek Nijerya - 2. Türk Ürünleri Fuarı'nda sektörün tüm profesyonellerine hizmet vermeye hazır olduklarını ifade etmektedir.

Ekleri:
1-Broşör
2-Fuar Katılım Sözleşmesi