İtalya İSALONİ Mobilya Fuarı

İtalya İSALONİ Mobilya Fuarı
  • Başlangıç Tarihi: 2019-04-08
  • Bitiş Tarihi Tarihi: 2019-04-11
  • Etkinlik Yeri: İtalya

Sayı: 30243495-TİM.DAİB.UYE.2019/97-00185 17/01/2019
Konu: İtalya İSALONİ Mobilya Fuarı Hk.


SİRKÜLER:2019-23


Sayın Üyemiz,
- Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden alınan yazı metni aşağıya
çıkartılmıştır.

Akdeniz Mobilya, Kâğıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği tarafından, Ticaret Bakanlığı'ndan onay alınması durumunda, 8 - 11 Nisan 2019 tarihleri arasında Milano/İtalya’ya Dünya mobilya pazarının önde gelen fuarı olan Salone Internazionale del Mobile İSALONİ 2019 fuarı ile eş zamanlı 599 Euro katılım bedeliyle Sektöre! Ticaret Heyeti programı düzenlenecektir.


Dünyanın tasarım başkenti olarak anılan Milano'da gerçekleşecek faaliyette dünyanın en geniş katılımlı mobilya fuarında imalatçılarımız farklı ülkelerin tasarımlarını ve modellerini tek bir fuarda görme imkânı bulacaklardır. Her yıl ortalama 165 farklı ülkeden 330 bini aşkın ziyaretçiye ulaşan fuarla eş zamanlı ticaret heyeti faaliyeti ile Türk mobilya ihracatçı ve tasarımcıları kendilerine özgün tasarımları yaratma yolunda bolca ilham edinebilecek ve aynı zamanda yabancı rakiplerinin nabzını tutmuş olacaklardır.


Heyet programımız, ikili iş görüşmelerine ek olarak uluslararası ve sektör için önem arz eden fuarın ziyaret edilmesi ve dünya genelinden ticari partnerler edinilmesi amacıyla 9 - 14 Nisan 2019 tarihlerinde düzenlenen Salone Internazionale del Mobile İSALONİ 2019 Uluslararası Mobilya, Mobilya Aksesuarları, Aydınlatma, Ofis Mobilyaları ve Tasarım Fuarı ile eş zamanlı olarak planlanmıştır.


Söz konusu Ticaret heyeti programına katılım payı Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğine üye firmalarımız için 599 Euro, üyemiz olmayan firmalar için ise 855 Euro' dur. Katılım payına İstanbul- Milano-İstanbul ekonomi sınıfı (THY) uçak bileti, iç hatlar uçak bileti, 3 gece konaklama (oda+kahvaltı), firmalarla ikili iş görüşmeleri, ikili iş görüşmeleri için gerekli olan bütün hizmetler, havaalanı-otel-havaalanı transferler, her türlü tanıtım, ilan, basılı malzemeler dahil, vize ücreti, yurt dışı çıkış harç bedelleri, oteldeki ekstra oda harcamaları ve diğer ekstra harcamalar hariç olacaktır.


Heyet programı "2011/1 sayılı Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği 'ne İlişkin Tebliğ" kapsamında değerlendirilecektir. Söz konusu ticaret heyetine katılmak isteyen üyelerimizin, ekte yar alan katılı formunu eksiksiz doldurarak en geç 8 Şubat 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar, fadimecanturk@akib.org.tr e posta adresine göndermeleri gerektiği ifade edilmektedir.


Bilgilerinize arz/rica ederim.


Melih LEYLİOĞLU
Genel Sekreter Yrd.


Eki: Başvuru Formu