Meksika Ticaret Heyeti

Meksika Ticaret Heyeti
  • Başlangıç Tarihi: 2019-03-13
  • Bitiş Tarihi Tarihi: 2019-03-17
  • Etkinlik Yeri: meksika

Sayı: 30243495-TİM.DAİB.UYE.2019/35-00062 10/01/2019
Konu: Meksika Ticaret Heyeti Hk.


SİRKÜLER:2019-13


Sayın Üyemiz,
- Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.


T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Meclisimiz organizasyonu ile 13-17 Mart 2019 tarihleri arasında Birleşik Meksika Devletleri'ne yönelik bir Ticaret Heyeti düzenlenecek olup, Meksiko şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda iş gezilerinin yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan nitelikli iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.


Pazar payımızın artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek heyetimize otomotiv, inşaat, inşaat çeliği, tekstil ve hammaddeleri, kuru meyve ve mamulleri, meyve sebze mamulleri, zeytinyağı, fındık ve mamulleri, hali ve mobilya, enerji, medikal cihazlar, ev tekstili, mutfak eşyaları ve ambalaj malzemeleri sektörleri başta olmak üzere, uluslararası standartlara uygun ürünler imal ve ihraç eden firmalarımızın katılımlarında fayda görülmektedir.


Bu çerçevede, azami 30 katılımcıdan oluşacak bahse konu heyetimize son başvuru tarihi 4 Şubat 2019 Cuma günü mesai bitimi olup, bu tarihe kadar https://bit.ly/2HIMHhl internet bağlantısında yer alan heyet başvuru formunun doldurulmuş ve ilgili katılım ücretinin yatırılmış olması gerekmektedir.


Organizasyon kapsamındaki ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı ve transfer giderleri için kişi başı katılım ücreti en kısa sürede paylaşılacaktır.


Yapılan başvurular, ödeme dekontları Meclisimize ulaştıktan sonra kesinleşmektedir. Heyet ön hazırlıkları kapsamında, uçak biletleri kesildikten ve otel rezervasyonları yapıldıktan sonra katılımcının katılımını iptal etmesi durumunda ücret iadesi yapılmayacağı ifade edilmektedir.


Bilgilerinize arz/rica ederim.


Melih LEYLİOĞLU
Genel Sekreter Yrd.


Eki: Heyet Taslak Programı