CNR FOOD İSTANBUL FUARI- Giriş Davetiyesi

CNR FOOD İSTANBUL FUARI- Giriş Davetiyesi
  • Başlangıç Tarihi: 2017-09-20
  • Bitiş Tarihi Tarihi: 2017-09-23
  • Etkinlik Yeri: CNR FOOD İSTANBUL

Sayı     : 30243495.TİM.DAİB.GSK.İHRUYG.2017/07.01

Konu  : CNR FOOD İSTANBUL FUARI- Giriş Davetiyesi  Hk.

 

SİRKÜLER:2017-339

 

Sayın Üyemiz,

- İstanbul İhracatçı Birlikleri’nden alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.                                                                                      

Bilindiği üzere Dünya genelinde çeşitli ülkelerde organize edilen uluslararası gıda fuarlarında gıda sektörünün nabzı tutulmakta; yüz yüze görüşme imkanı bulan alıcı ve satıcılar pazarlama vc tanıtım çalışmalarını gerçekleştirmekte; fuarın başarısı, fuar organizatörü ülkenin saygınlığını artırmakta; bu durum, ev sahibi ülkeden luara katılan firmalara, maddi ve manevi anlamda büyük avantaj sağlamaktadır.

Türkiye'nin, dünya gıda ticareti üzerindeki etkinliğini, en etkili biçimde, Türkiye'de düzenlenecek uluslararası nitelikte gıda fuarları ile gösterebileceği düşüncesiyle, İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği; CNR Holding A. Ş. tarafından 20 - 23 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan Food istanbul Gıda vc İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Depolama, Soğutma, Taşıma vc Market Ekipmanları Fuarı'na "Destekleyen Kuruluş" olarak katkı sağlamakta; Türkiye'deki en aktif ihracatçı birliklerinden biri olarak, gerçekleştirdiği ulusal vc uluslararası etkinlikler aracılığıyla, yurtdışındaki gıda sektörü oyuncularının ve üyelerimizin bahsi geçen fuarda yer almasını teşvik etmektedir.

Bu kapsamda, söz konusu fuarı, firmalarını temsilen ziyaret etmek isteyen üyelerinizin, fuar alanına giriş yapabilmelerini teminen gerekli olan promosyon kodu "html" formatında ekte yer almakta olup, fuar giriş kayıt bankosunda çalıştıkları kuruluşu belgeleyen firma temsilcileri fuarı ücretsiz ziyaret edebileceklerdir.

Bilgi ve gereğini rica ederim.       

 

 

 

Melih LEYLİOĞLU

Genel Sekreter Yrd. 

          

 

 

 

 

 

Online Davetiye Linki:

http://cnrexpo.com/bulten/Gıda42.htm