VMI Grup Tedarikçi Günü

Anasayfa / Duyurular / VMI Grup Tedarikçi Günü
VMI Grup Tedarikçi Günü

Son Güncellenme Tarihi: 12/09/2018 07:28:06

Sayı: 30243495-TİM.DAİB.UYGUYE.2018/1465-03319 11/09/2018
Konu: VMI Grup Tedarikçi Günü Hk.


SİRKÜLER:2018-328


Sayın Üyemiz,
- İstanbul Ticaret Odası tarafından alınan yazı metni aşağıya çıkartılmıştır.


1990 yılından beri İstanbul Ticaret Odası bünyesinde faaliyet gösteren Türk Yan Sanayi Borsası, yan sanayici KOBİ’lerimizi dış pazarlara yönlendirerek ülkemiz ihracatını hem çeşitlendirmek hem de arttırmak için çalışmaktadır.


Bu çalışmalar arasında önemli bir yer tutan "Tedarikçi Günleri” organizasyonları, yerli ve yabancı ana sanayici firmaları yan sanayici firmalarla birebir buluşturarak firmalar arasında güçlü bağlar kurulması ve her iki taraf içinde müşteri portföylerinin gelişmesini sağlamaktadır. Geçtiğimiz yıllarda Bosch, Arçelik, Alarko-Carrier, Demir Döküm, MTU, Schneider Electric, Hitachi, Harman, Festo, Autoliv, Munters, Proficool Fans, Toyota Material Handling, Canon, Ford Otomotiv, BMC, Anadolu Motor ve Eagle-Burgmann gibi dünyanın önde gelen yerli ve yabancı küresel firmaları Tedarikçi Günleri için Odamıza gelmiştir.


Söz konusu faaliyetlerin bir devamı olarak, Odamız ve ‘VMI Group’ firması işbirliği ile 1 Ekim 2018 tarihinde “VMI Grup Tedarikçi Günü” etkinliği düzenlenecektir.


Makine imalat sektöründe faaliyet gösteren VMI Grup firması, Hollanda merkezli olup, 1500’ün üzerinde çalışanı mevcuttur. 1945 yılında kurulan ve güvenilir ekipman, servis ve çözümleri sunan VMI Grup firmasının 4 kıtada toplam 8 tesisi bulunmaktadır. Firma, otomobil, kamyon ve otobüs lastikleri üretiminin yanı sıra, kauçuk ekstrüzyon ve kaplama ekipmanlarının da üretimi yapmaktadır.


Söz konusu organizasyon, firmanızın küresel ticarette daha etkin bir yer alması adına sizlere çok önemli bir fırsat sunmaktadır. VMI Grup firması satınalma yetkilileri ile görüşmek istemeniz halinde ekte sunulan başvuru formunu doldurup en geç 14 Eylül 2018 tarihine kadar serap.alp@ito.org.tr veya yansanayi@ito.org.tr e-posta adresine iletilmesi gerektiği ifade edilmektedir.


Bilgilerinize arz/rica ederim.


Melih LEYLİOĞLU
Genel Sekreter Yrd.


Eki: Başvuru Formu